YEMEK USTALARINDAN BİZ BLOGGERLARA DESTEK

  • 05 Aralık 2014
  • 1.779 kez görüntülendi.
YEMEK USTALARINDAN BİZ BLOGGERLARA DESTEK

Bugun size Yemek Ustaları sitesini tanıtacağım,biz bloggerlara destek veren güzel bir site. Bir sene önce yani blogger dünyasına girmeden önce kendi kendime fotoğraf çekip sitelere tariflerimi ekliyordum sonra dedim kendim bir blog açsam ve daha çok kişiye ulaşsam. Şu an bana göre güzel bir yerdeyim. Eğer sizde yemek yapmayı ve fotoğraflandırmayı seviyorsanız neden birazda para kazanmayasınız. Tek yapmanız gereken güzel
güzel tariflerinizi paylaşmak,sizlerde Evlerinizde Yaptığınız Yemeklerin, Pastaların Böreklerin Kısacası Tüm Yemek Tariflerinizin Ayrıntılı Yapım Aşamaları ile Fotoğraflarını Çekip tariflerini detaylı bir şekilde hazırlayıp www.yemekustalari.net adresine ulaştırmanız.

Sitede size ait bir yazar hesabınız oluyor,fotoğraf ve sitenizin adresini bile paylaşarak kendinizi daha geniş kitlelere tanıtma fırsatınız oluyor. Tarifinizde en az kaliteli 3 fotoğraf bulunmalıdır. Tarifleriniz ilk bizim sitemizde yayınlanmış olmalıdır. Tarifler biz yayınladıktan 2 gün sonra sizde kendi sitenizde yada bloğunuzda yayınlayabilirsiniz..Ve kendi sitenizde yemek ustalarındaki tarifinizin linkini vermeniz gerekmektedir.Ayrıca tarif başına 7.5 tl gibi bir ücret alıyorsunuz,son derece güvenilir emin ellerdesiniz Binbir emekle hazırladığımız bloglarımız için böyle destek veren siteler çok iyi bir fırsat bana göre..

Bu Sisteme Üye olmak isterseniz
http://www.yemekustalari.net/yazar-ol


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ