Çiğdem Kimdir?

LEZZETLİ YEMEK TARİFLERİMLE EVİNİZE MİSAFİR OLUYORUM

Yemek yapmak içine emeğimizi ve sevgimizi kattığımız bir sanattır. İnce ince düşünerek malzemeleri doğru oranlarda harmanlamaya çalışırız. Tuzuna, şekerine, baharatına ve salçasına dikkat etmeye çalışırız. Yoğun bir emek isteyen bu çalışmalardaki amacımız sevdiklerimizi ve ailemizi mutlu etmektir. Türkiye gibi damak lezzetine oldukça önem verilen bir ülkede yemek yapabilmek ustalık gerektirir. Yemek yapmayı seven herkes kendisine bu konuda oldukça güvense de bazen bir yardımcıya ihtiyaç duyar. İçimizden birinin yardımı ise bizi daha çok yol gösterici olur. İşte bu ihtiyaçtan dolayı Çiğdem Ablanız olarak lezzetli yemek tariflerimi sizinle paylaşıyorum. İçinizden birisi olmamdan ve de yemek yaparken yaşadığınız sorunları tahmin edebilmemden dolayı tariflerimi her yaştan ve kültürden insanın anlayabileceği bir şekilde yazarak size aktarıyorum. Lezzetli yemek tariflerimle sizlerde sevdiklerinize ve ailelerinize eşsiz yemekler hazırlayarak onları mutlu edebilirsiniz.

 

İÇİNİZDEN BİRİSİ OLARAK TARİFLERİMİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUM

Sizlerin evine misafir olmak için oluşturduğum bir site olan cigdemcelezzetler.net içerisinde birbirinden lezzetli yemek ve pasta tarifleri bulunmaktadır. Yemek tariflerinin birçoğunu televizyonlardaki usta aşçılardan dinlemekteyiz. Usta aşçıların çoğunluğu ise lüks otellerin yemekhanelerinde kamera karşısında yemekler yapmaktadır. Bu yüzden verdikleri yemek tarifleri bazen içimize sinmemektedir. Yemek tarifi konusunda güveneceğimiz kaynakların sayısı bu nedenle oldukça az.  İşte bu noktada içinizden birisi olarak tariflerimi size sunuyorum. Bini aşkın yemek ve pasta tariflerini internet üzerinden anlayabileceğiniz bir sadelikte öğrenebilirsiniz. Üstelik bu tarifleri öğrenmek için yapmanız gerek tek şey cigdemcelezzetler.net’i ziyaret etmek. Sitem içerisinde birbirinden lezzetli çorba, meze, salata, pasta, börek, köfte, mantı ve de tatlı tarifleri bulunmaktadır. Yapılan bu tariflerle artık sizlerde de sofranıza farklı farklı lezzetler sunabilirsiniz. Tarifleri kendi emeğinizle ve sevginizle birleştirerek değer verdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz.

 

BİRBİRİNDEN YARARLI BİLGİLERİN OLDUĞU BİR DAYANIŞMA NOKTASI

Uzun yıllardır blogger yazarlığı yapan birisi olarak lezzetli yemek tariflerimle evinize misafir olmaktan gurur duyuyorum. Sizden birisi olarak sizler için kurmuş olduğum sitemde bir dayanışma ağı örgütlemek istiyorum. Güzel yemek tariflerinin olduğu diğer blog yazarlarıyla da sizleri tanıştırıyorum. Bu sayede farklı lezzetlerden de haberdar olabilirsiniz. Birçok blogger yazarının da tariflerinin olduğu cigdemcelezzetler.net yemek yapma sanatı üzerine bilgisi olan mükkemmel aşçıların interaktif olarak bir araya geldiği bir platformdur.  Bu sayede yemek tarifleri üzerine olan farklı yorumlardan da haberdar olabilirsiniz. cigdemcelezzetler.net ayrıca yemek tarifleri dışında cilt bakımı, diyet ve sağlık gibi konulardaki son gelişmeleri de size sunuyor. Faydalı bilgiler köşesinde yer alan bu konuları da yakından takip edebilirsiniz. Evinize gelen bir misafir olarak yemek tariflerimde kullandığım malzemeleri bulabileceğiniz marketlerin son ürün kataloglarını da sizinle paylaşarak fiyat analizleri yapmamızı sağlıyorum. Bu sayede yemeklerinizi hem sağlıklı hem de hesaplı bir şekilde yapabilirsiniz.